Teamet

Jersey

Jersy


Grundare av Minko 2015

Tjänster:
Fransstylist
Vax terapeut
Spraytanstylist
Lash/Brow lift
Henna brow


Kontakt: jersy@minko.se info@minko.se


Michelle


Salongschef

Tjänster:
Fransstylist
Phibrows artist
Spraytan artist


Kontakt: michelle@minko.se

Jonna


Tjänster:
Nagelterapeut
Spraytan stylist.


Kontakt: jonna@minko.se

Lova


Tjänster:
Sockervax
Lash lift/brow lift
Spraytan stylist


Kontakt: lova@minko.se

Rosanna


Tjänster:
Makeup academy
Lash lift/brow lift

Kontakt: rosanna@minko.se

Fanny


Leg. Sjuksköterska

Tjänster:
Botox


Kontakt: fanny@minko.se



Vi letar alltid efter nya kreativa och drivna personer som vill vara en del av ett härligt skönhetsteam. Skicka din spontanansökan idag!

Boka din behandling

Välkommen in till vår fräscha salong i Hornstull, 3 minuter från tunnelbanan. I salongen har vi tre britsar för fransar, två nagelbord och två privata rum för vaxning och spraytan.

Boka behandling